Reikėjo skubiai išversti keletą techninių dokumentų, todėl kreipiausi į Team Translation Expertise. Malonus aptarnavimas, prieinama kaina ir, svarbiausia, aukštos kokybės vertimas.
Daiva, pardavimų vadybininkė

Avantage

Prancūzų – lietuvių vertimas

Prancūzijos-Lietuvos tarptautinių santykių vystymasis

Ekonominiai ir prekybos santykiai tarp Lietuvos ir Prancūzijos pradėjo sparčiai plėtotis nuo įstojimo į Europos Sąjungą 2004 m., juos taip pat skatina siekimas integruotis į Euro zoną. Lietuvos teritorijoje sėkmingai kuriasi didelės Prancūzijos įmonės, o Lietuvos eksporto apimtys į Prancūziją apima vis didesnį mastą. 2012 m. Prancūzija užėmė 8 vietą tarp Lietuvos svarbiausių eksporto ir 9 vietą tarp svarbiausių importo partnerių Europos Sąjungoje. Prancūzijos eksporto mastai į Lietuvą per 2013 m. pirmąjį pusmetį išaugo 2,2 %.

Skelbiama, kad per pirmuosius 2012 m. šešis mėnesius dvišalė prekyba tarp Lietuvos ir Prancūzijos siekė 705 mln. eurų. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei 65 Prancūzijos įmonės, sukūrusios apie 3000 darbo vietų. Daugiau nei 2000 Prancūzijos eksporto įmonių aktyviai dalyvauja Lietuvos ekonominėje veikloje.

Siekdami prisidėti prie ekonominių ir prekybos ryšių plėtros, mes užtikrinsime , kad Jūsų įmonės dokumentai būtų nepriekaištingai išversti iš prancūzų į lietuvių kalbą.  Patyrę vertėjai, verčiantys tik į savo gimtąją, kalbą greitai ir kokybiškai išvers šiuos dokumentus:

http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/puce_bleu.png         teisinius;

http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/puce_bleu.png         naudojimo instrukcijas;

http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/puce_bleu.png         prekybos sutartis;

http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/puce_bleu.png         pranešimus spaudai;

http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/puce_bleu.png         techninius vadovus;

http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/puce_bleu.png         interneto svetaines;

http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/puce_bleu.png         informacinius leidinius ir brošiūras ir kt.

 

Prancūzų – lietuvių vertimas. Prancūzų – lietuvių kalbų vertėjų komanda

Mūsų vertėjų komanda, specializuota prancūzų – lietuvių vertimuose, vertimus atlieka ir pristato greitai bei atitinka įmonių, vykdančių veiklą Prancūzijos ir Lietuvos rinkose, poreikius. Ji  sudaryta iš projektų vadovo, puikiai mokančio prancūzų ir lietuvių kalbas (su projektų vadovu galite bendrauti ir anglų, ispanų ar rusų kalbomis). Projektų vadovas atsakingas už Jūsų vertimo projektą: jis sudaro vertimo sąmatą ir kontroliuoja vertimo eigą iki pat dokumentų pristatymo užsakovui. Darbo komanda sudaryta iš 5 patyrusių prancūzų kalbos vertėjų, kurių gimtoji kalba yra lietuvių, turinčių patirties verčiant techninius tekstus. Taip pat skiriame papildomą vertėją-redaktorių, kuris dar kartą patikrina ir redaguoja  visus dokumentus bei užtikrina, kad verstų tekstų maketavimas visiškai atitiktų originalus.

Platus paslaugų pasirinkimas: transkribavimas, vertimas žodžiu ir projektų valdymas

Team Translation Expertise vertimų biuras teikia transkribavimo paslaugas lietuvių, anglų ir prancūzų kalbomis, o taip pat turi patyrusių vertėjų žodžiu, verčiančių iš prancūzų į lietuvių kalbą, komandą, kuri lydės Jus į verslo susirinkimus.

Nedvejodami susisiekite su mūsų vertimų biuru, jei norite sužinoti vertimo iš prancūzų kalbos į lietuvių kalbą kainas arba jei turite kitų susijusių klausimų.

Bazinis prancūzų-lietuvių vertimo poros įkainis yra 0,13 Lt (0,04 EUR) už žodį ir gali svyruoti atsižvelgiant į techninę sritį.

Susisiekite su Team Translation Expertise vertimų biuru darbo dienomis 10.00-18.00 val.

Teisiniai vertimai | Techiniai vertimai | Kitos vertimų sritys


http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/logos/image006.jpg http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/logos/logo 1.png http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/logos/logo 3.png http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/logos/logo 8.png http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/logos/logo 2.png http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/logos/image008.jpg http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/logos/logo 5.png http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/logos/logo 6.jpg http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/logos/logo 4.jpg http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/logos/image007.jpg http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/logos/image001.jpg http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/logos/image004.jpg http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/logos/image009.jpg http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/logos/image002.jpg http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/logos/image005.jpg http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/logos/logo 7.png http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/logos/image003.jpg http://t2x-vertimas.lt/wp-content/themes/t2xvertimai/images/logos/Captaindash.jpg